Kurulduğu 1991 yılından bu güne, uzmanlaşmaya inanmış olan firmamız, yapı sektöründe yaşanan ve gelecek yıllarda da artarak yaşanmaya devam edeceğini umduğumuz gelişmelere paralel olarak, gerek yenilenen kurumsal kimliğimiz, gerek satışını yaptığımız ürün grupları, gerekse hizmetçi personel eğitimi ile, bir bütün halinde gelecek günlere kendini hazırlamaktadır.


Satışını yaptığımız alanında uzman markalar dışında; mutfak dolabı, banyo dolabı, kapı, raydolap, vestiyer gibi yapılarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz mobilya ürünlerini de “kaliteli hammadde” , “kaliteli işçilik”, “kaliteli hizmet” üçgeninde çalışmalarını sürdüren kendi fabrikamızda üretmekte, sektörümüzdeki teknolojik ve lojistik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu ürünlerimizi, kurumsallaşma sürecini profesyonel şekilde yürüten “Nahar Mutfak” ve “Nahar Bayo” markaları ile sizlere sunmaktayız.


Müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ürünü en iyi koşullarla tüketiciye sunan bir firma olma arzumuzu ve becerimizi her geçen gün daha da geliştiriyoruz.


Hedefimiz 2023 yılı olup, lider ülkenin, sektörüne yön veren lider kuruluşlarından biri olarak varlığımızı o günlere taşımaktır.


Yusuf YILDIRIM

Yönetim Kurulu Başkanı

ONUR YAPI Market Dekorasyon Ltd. Şti.